foto

Kino Morena zaprasza na seanse

dodano: 2018-11-09 08:06:03

10 grudnia 2018 r.

BILETY MOŻNA NABYĆ PRZED SEANSAMI W KINIE MORENA LUB NA STRONIE

http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/

Godzina 15:30

„Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”

Reż. David Yates

Wyk.:  Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Johnny Deep, Jude Law

Prod. USA 2018, 134 min

Znalezione obrazy dla zapytania fantastyczne zwierzęta zemsta grindelwalda premiera

 

Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

Godzina 18:00

„Miłość jest wszystkim”

Reż. Michał Kwieciński

Wyk. Olaf Lubaszenko, Aleksandra Adamska, Joanna Balasz, Agnieszka Grochowska, Joanna Kulig, Julia Wyszyńska

Prod.  Polska 2018

Podobny obraz

Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

 

Godzina 20:30

„Narodziny gwiazdy”

A Star Is Born

Reż.  Bradley Cooper

Wyk. Lady Gaga, Bradley Cooper, Sam Elliott, Dave Chappelle

Prod. USA 2018, 135 min

Znalezione obrazy dla zapytania narodziny gwiazdy film

Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.