foto

Firma RomGaz wybuduje w Ińsku stację paliw

dodano: 2017-11-29 08:28:36

Podpisano umowę na dzierżawę terenu

Firma RomGaz wybuduje w Ińsku stację paliw z myjnią samoobsługową. Podpisanie umowy dzierżawy nastąpiło 28 listopada 2017 r., w Konarzynkach. Umowa dzierżawy dotyczy działki przy ul. H. Sienkiewicza. Podczas podpisania umowy obecni byli ze strony firmy RomGaz Roman Szultka (właściciel firmy) oraz Michał Szultka (syn właściciela i jednocześnie pracownik firmy), ze strony Gminy Ińsko Jacek Liwak (Burmistrz Ińska) oraz Michał Kupczyński (Zastępca Burmistrza Ińska).

RomGaz to bardzo dobrze prosperująca rodzinna firma, dobrze zarządzana przez wspaniałą i życzliwą rodzinę Państwa Szultka, rodzinę z wieloma pasjami. Podczas wizyty mieliśmy okazję zwiedzić rozlewnię gazu oraz 3 z 6 stacji paliw prowadzonych przez firmę RomGaz (Tuchola, Lipka, Jastrowie(RomGaz Total)). Stacje są nowoczesne, z dobrymi cenami.

W Ińsku ma powstać stacja pod szyldem RomGaz taka jak na załączonych zdjęciach z Tucholi. W przeciągu 14 dni od dnia podpisania umowy przedstawiciel firmy pojawi się w Ińsku z projektantem w celu przekazania nieruchomości oraz przystąpienia do prac projektowych.